Będzin - Grodziec, Cementownia Grodziec, 15 lipca 2008.
Szczególnie ważny plener - mój pierwszy urbex, pierwsze kadry opuszczonego postindustrialnego obiektu przemysłowego. Zdjęcia zrobiłem starym poczciwym kompaktem - Kodakiem DX7590, którego mam do dziś. Obróbka? przerzucenie do B&W, jakieś nasycenie i kontrast, więc też nie ma tutaj rewelacji... jest sentyment.


Name:

Komentarze:

13.05.2014, 18:41 :: 141.138.205.34
Hh4bclfye
No więc moim zdaniem rady ktf3re Mancer tutaj pwtedszaria są dobre jednak nie należy ograniczać się tylko do ich czytania bo w końcu Mancer chyba nie pisze ich tylko jako książek do przeczytania i odstawienia w kąt.Dla mnie stanowią bardziej instrukcję obsługi kobiety że tak się wyrażę bo w końcu zanim zabierzesz się żeby coś w jej kierunku zrobić należy dosłownie od podstaw poznać jej budowę psychiki i sposobu postrzegania świata(ktf3ry jednak każda kobieta ma indywidualny) chociaż zdarzają się jak to wyżej wspomniał Mancer piękności ktf3re są po prostu zwykłymi pustakami.Ja np. przyznam jestem mężczyzną przystojnym.Nie zaprzeczam.Jednak to nie oznacza że to jedyny warunek do możliwości poderwania kobiety.Mimo że mam powodzenie wśrf3d dziewczyn to co do ładniejszych koleżanek nie miałem po prostu odwagi podejść i zagadać Bycie przystojnym nie oznacza że masz w sobie od urodzenia pewność siebie i że jesteś casanovą Ja w tej chwili od podstaw zagłębiam tajniki magii jaką jest flirt i zdobywanie zainteresowania kobiet oraz pokonuje własne opory i słabości.Każdy jest do tego zdolny.Więc nie mf3wicie mi że to nie działa Oczywiście nie możemy robić tego dokładnie tak jak Mancer bo trzeba mieć swojego rodzaju oryginalny sposf3b podrywania ale wszystkie te rady ktf3re dostawałem na e-mail stosuję za każdym razem i sprawdzam czy działają.Przyznam że czytałem rf3wnież poradniki innych osf3b takich jak Mancer i każda z tych osf3b wnosi istotne rzeczy w tym temacie czego nie należy lekceważyć Bo jak np. wytłumaczycie fakt że mimo że mam powodzenie u kobiet to kolega ktf3rego prawdopodobnie nazywałbyś ogrem po spotkaniu go ma naprawdę coraz to nowsze koleżanki i chodzi z nimi na randki a ja nie miałem jeszcze kobiety?Powiedziałbym że mam pecha ale skłamałbym w końcu wszystko zależy od mojej pewności siebie i nastawienia do sprawy.Jesteśmy odbierani przez innych tak jak sami siebie odbieramy.Jeżeli powiem sobie że jestem casanovą to w mojej psychice taki właśnie obraz mnie się utworzy,tak będę się zachowywał i skutek tego będzie taki że faktycznie nim się stanę.Ale tak jak mf3wiłem wcześniej rady Mancera moim zdaniem nie służą do tego żeby je raz przeczytać i skasować maila tylko żeby stosować je od razu w codziennym życiu i kontaktach z kobietami. Pozdrawiam Cię Mancer i wszystkich czytelnikf3w oraz życzę wam powodzenia w dalszych ćwiczeniach! Erni

09.06.2013, 21:15 :: 193.0.193.159
Iwona
Wspaniałe ujęcia. Serdecznie dziękuję za podzielenie się nimi. Dopiero odkrywam ideę "urban exploration" i strasznie ciągnie mnie, by samej w nie zajrzeć.